Seminaras „Prisitaikymas prie klimato kaitos ir integruotas vandens išteklių valdymas”

2016 m. gruodžio 14 d. įvyko seminaras „Prisitaikymas prie klimato kaitos ir integruotas vandens išteklių valdymas“, kuris buvo skirtas savivaldybėms ir saugomoms teritorijoms. Seminare pranešimus skaitė Vilniaus universiteto ir Lietuvos geologijos tarnybos mokslininkai.

Seminaro tikslas – pasidalinti patirtimi apie veiksmingas prisitaikymo prie klimato kaitos priemones regioniniu ir vietiniu mastu, suteikti profesionalią informaciją apie globalaus ir regioninio masto klimato pokyčius, galimas švelninimo ir prisitaikymo priemones, padiskutuoti apie galimą bendradarbiavimą prisitaikymo prie klimato kaitos ir integruoto vandens išteklių valdymo srityse.

Renginyje dalyvavo 49 žmonės iš įvairių institucijų: Gamtos tyrimų centro, Hidrometeorologijos tarnybos, Anykščių regioninio parko direkcijos, Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių rezervato direkcijos ir kt.

Pranešimus galite rasti paspaudę ant nuorodų:

  1. Doc. Dr. G. Stankūnavičius. „Įžanginis žodis. Integruotas vandens išteklių valdymas ir Pasaulinė vandens bendrystė
  2. Prof. Dr. A. Bukantis. „Neveiklumas – didžiausia klimato kaitos keliama grėsmė
  3. Doc. Dr. E. Stonevičius. „Prisitaikymas prie vandens lygio pokyčių, kuriuos lemia klimato kaita
  4. Prof. Dr. E. Rimkus. „Prisitaikymas prie klimato pokyčių Nemuno baseine
  5. Doc. Dr. J. Kažys. „Žemės ūkis ir klimato kaita: prisitaikymo galimybės Lietuvoje
  6. Dr. J. Arustienė. „Klimato kaita: požeminio vandens ištekliai

Seminaro akimirkos:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”137″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”1531″]