Kvietimas į internetinį seminarą (webinarą)

Seminare, kuris vyks rugsėjo 20 d., pirmadienį, bus pristatoma atnaujinta pasaulinė Tvaraus vystymosi tikslo – SDG 6.5.1 būsena. Šiame webinare dalyvaus ir GWPO SDG komanda, kur bus pateiktas kiekvienos šalies indėlis į šią svarbią užduotį. Primenu, kad pagrindinis  SDG 6.5.1 tikslas – imtis svaresnių veiksmų siekiant toliau įgyvendinti Integruotą vandens upių valdymą (IWRM). Tikimės, kad daugelis iš jūsų prisijungs prie šio internetinio seminaro.

Šis internetinis seminaras yra dalis seminarų serijos, pristatančios naujausią skirtingų SDG 6 rodiklių būseną, kurią rugsėjo 14–30 d. organizuoja „UN-Water“, kaip nurodyta pridedamame sąraše. Galite tiesiogiai prisijungti prie internetinių seminarų spustelėdami pateiktame dokumente nuorodas (registracija nebūtina). Daugiau informacijos rasite JT vandens svetainėje.

Taip pat pristatomas trumpas vaizdo įrašas apie SDG 6.5.1 rodiklius (Implementing Integrated Water Resources Management: SDG Indicator 6.5.1 – YouTube), taip pat informuojame, kad pasaulinės SDG 6.5.1 ataskaitos santrauka dabar yra internete anglų kalba, taip pat vėliau šią savaitę bus paskelbta portugalų, kinų, arabų, prancūzų, ispanų ir rusų kalbomis. Dokumento tomis kalbomis ieškokite pateiktoje nuorodoje.