GWP CEE renka duomenis efektyvios vandentvarkos Ukrainoje ir kaimyninėse šalyse rekonstrukcijai

GWP CEE koordinavimo centras pateikė dokumentus, reikalingus duomenims rinkti, kurie tarnautų kaip pagrindas efektyvios vandentvarkos Ukrainos kaimyninėse šalyse, taip pat Ukrainoje (jei įmanoma) būsimai rekonstrukcijai.

GWP Slovenia ekspertų grupė apibrėžė standartinę duomenų/informacijos sistemą, skirtą strateginiam ir operatyviam geriamojo vandens tiekimo ir sanitarinių sąlygų vystymui/atkūrimui. Daugiau informacijos rasite dokumentuose: dokumentas 1, dokumentas 2, dokumentas 3, dokumentas 4, dokumentas 5.

Kai iš mūsų (Vidurio ir Rytų Europos) regiono partnerių bus surinkti kai kurie duomenys, aprašyti dokumente 1, yra siūloma toliau susitikti su Pasaulio banko atstovais ir numatyti bendradarbiavimo galimybes.

Jei domitės šiais klausimais ir galite surinkti kurią nors dalį reikiamų duomenų, informuokite GWP atstovą Lietuvoje Gintautą Stankūnavičių, el. paštas: gintas.stankunavicius@gf.vu.lt . Taip pat kreipkitės, jei turite susijusių pasiūlymų, klausimų ar idėjų. Galima kreiptis ir tiesiogiai į GWP CEE koordinavimo centrą – Konstantin Ivanov, el-paštas: konstantin.ivanov@gwpcee.org