Pasaulio vandens bendrystės internetinis susitikimas „Travel the world by following the sun“

Rugsėjo 27-28 d. vyks Pasaulio vandens bendrystės (GWP) tinklo susitikimas „Kelionė kartu su saule“. Tai naujas formatas, leidžiantis GWP 24 valandas per parą konsultuotis su partneriais kiekviename regione. Partneriai dalyvaus 2 valandų seansuose kiekviename regione (jų kalba ir laiko juostoje), o po to kiekvienas regionas perduos savo duomenis kitam regionui. Pasibaigus tinklo susitikimui bus sudaryta santrauka ir sudėliota pasaulinė sesija (įrašyta tiems, kurie negali dalyvauti).

Mūsų regione (Vidurio ir Rytų Europa) prisijungs trijų šalių vandens benrystės (CWP) – Vengrija, Lenkija ir Slovėnija, taip pat regioninis sekretoriatas, kuris veiks kaip tarpininkas. Vidurio ir Rytų Europos regionui (CEE) rugsėjo 27 d. skirtas laikas tarp 14:00 – 16:00 (15:00 – 17:00 Lietuvos laiku), o šio susitikimo internetinė nuoroda bus paskelbta www.gwp.org tinklapyje. Visos kitos šalys-partneriai (CWP) ir visi GWP CEE partneriai skatinami prisijungti prie susitikimo internete. Galite iš anksto siųsti klausimus gwpnm@gwp.org.

Dvi pagrindinės temos, kurios bus aptariamos visuose regionuose yra susijusios su nauja GWP strategija ir GWP tinklo plėtra. Diskusijose taip pat bus aptariami ir kiti mūsų regionui bei tinklui svarbūs klausimai.

Pridedamas kvietimas, kurį galite skleisti savo šalies vandens bendrystės tinkle. Visa informacija apie susitikimą galite rasti čia: https://www.gwp.org/en/About/more/Events-and-Calls/2018/gwp-network-meeting-2018/.

Žemiau pateikiamas specialus GWPO vaizdo kreipimasis, kuriami paaiškinamas GWP tinklo susitikimo tikslas ir lūkesčiai. Tai puikus būdas pakviesti daugiau partnerių sekti susitikimą internete: https://www.youtube.com/watch?v=s4j57ohlT2I.